Remont Alei Piłsudskiego – usterkifuszerki@gmail.com

04.Lis.2010 - komentarze 2

Mamy do Was ogromną prośbę, zgłaszajcie do nas wszelkie uwagi na temat jakości remontu. Nierówne studzienki, źle wymalowane oznakowanie poziome, uszkodzenie jakiegoś elementu przez wykonawcę. Zbierzemy te wszystkie informacje i zgłosimy inwestorowi, tak aby mogły być uwzględnione w ramach odbiorów*. I pamiętajmy o udzielonej gwarancji przez najbliższe 3 lata wykonawca jest zobowiązany naprawić wszelkie usterki. To fakt Aleja Piłsudskiego to droga służąca tranzytowi, ale to też kawałek naszego asfaltu – razem zadbajmy aby był w możliwie najlepszym stanie.

Adres: usterkifuszerki@gmail.com

*prosimy do możliwie dokładne informacje, zdjęcie problemu, opis problemu, zdjęcie rejonu i opis lokalizacji, jeżeli ktoś ma możliwość zapisania na zdjęciu współrzędnych z GPSa to już byłoby nadto.

Szczepan Ostasz

tagi

Komentarzy do tego wpisu: 2

  • Tomek

    Witam,
    jechałem jezdnią od ulicy Klonowej do Fabrycznej i z powrotem.W związku z apelem specjalnie wjeżdżałem po drodze na studzienki.Nie wiem jakie są standardy, ale praktycznie każda studzienka jest poniżej poziomu jezdni,mniej więcej od jednego do trzech centymetrów. Najgorsze są od ulicy Granicznej do Jutrzenki w stronę Warszawy.Nie da się tego konkretnie zlokalizować bo jest tego po prostu za dużo. Najlepiej jak by ktoś odbierający przejechał się tak jak ja samochodem, i taką studzienkę pokazał wykonawcy palcem.

  • zacierr

    Zgadzam się z przedmówcą, studzienki są bardzo wyczuwalne na tym odcinku i osobiście mam wrażenie że to fuszerka i trzeba to poprawić.

Zostaw odpowiedź