List do ministra

06.Maj.2012 - komentarze 3

Drodzy Przyjaciele! Przypomnieliśmy się ministrowi transportu. Jako Grupa Marki 2020 wystosowaliśmy do niego list, w którym poprosiliśmy, by objął patronatem budowę obwodnicy naszego miasta. Poniżej cytujemy najważniejszy fragment dokumentu, który otrzymał Sławomir Nowak.

Kluczową kwestią jest finansowanie inwestycji – rzecz niełatwa w obecnej sytuacji finansów publicznych. Jednak – jak zaznaczył wojewoda Jacek Kozłowski – jest ogromna szansa, by większość kosztów pokryły pieniądze z unijnego Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Do tego jednak potrzebne jest wpisanie naszej inwestycji do listy projektów tego programu. Zdajemy sobie sprawę, że bez wsparcia Pana Ministra nie będzie to możliwe. Liczy na to co najmniej 11 tys. osób, które wzięły udział w pozytywnej, pokojowej i obywatelskiej akcji „Tak na Obwodnicy Marek” i podpisały się pod petycją m.in. do ówczesnego ministra infrastruktury.

 

tagi

Komentarzy do tego wpisu: 3

  • wyszkowianin

    Super. Tak trzymać.

  • Kasia

    Trzymać i nie puszczać 🙂

  • Mateusz

    Jak tam z obwodnicą, jakoś od dłuższego czasu nie ma żadnych informacji, a brak informacji to zła informacja. Wylot na Raszyn niby bardziej opóźniony od obwodnicy Marek a już doczekał się przetargu. Być może dla naszego odcinka brak kasy. Jeśli coś wiadomo to proszę o informację pozdrawiam.

Zostaw odpowiedź