Jak szybko przejechać z Marek na Bródno w czasach zarazy

06.Lis.2009 - komentarze 2

Ciekawą trasą podzieliła się z nami internautka Marta, która opowiada jak nad ranem ominąć korki. Oto jej propozycja (trasa Bródno-Marki):

Jedziemy ul. Rembielińską w stronę Annopolu, śmigamy wiaduktem nad Trasą Toruńską, następnie tniemy w stronę coca-coli. Gdy miniemy ul. Odlewniczą (czyli największe skupisko 'eLek' i WORD) bądźmy czujni. Gdy widzimy znak kierujący do L’oreal’a skręcamy w prawo – dalej jak droga prowadzi dojeżdżamy do Białołęckiej, w którą skręcamy w lewo. Następnie kierujemy się na ulicę Ostródzką (wariantów przejazdów z Białołęckiej jest bodajże trzy), którą dojeżdżamy do skrzyżowania ze Zdziarską. I tu dla odmiany skręcamy w prawo kierując się na mostek (uwaga!! Trzeba ustąpić pierwszeństwa tym nadjeżdżającym z prawej). Po przejechaniu mostka gnamy na wprost – do oporu  drogą, w końcu będzie skręcać w prawo, pojawią się 'leppery' (znajdujemy się wówczas na ul. Kroczewskiej) i w końcu wjeżdżamy w las (tu zmiana nawierzchnia na szuterek)… Po opuszczeniu 'puszczy' voila lądujemy przy cmentarzu w Markach na ul.Bandurskiego.  Czas przejazdu w szczycie na trasie Bolesławicka (Bródno)- Lisa Kuli (Marki) niecałe 15 min.

Nerwy przed korkami oszczędzone – bezcenne.

tagi:, , , ,

Komentarzy do tego wpisu: 2

  • Marta

    Nad ranem to trzeba w przeciwnym kierunku jechać :)- pozdrawiam Marta warszawianka

  • Ikarus

    W przeciwnym drogą jest taka sama. Znam tą trasę, faktycznie niezła, ale znam jeszcze 3 – 4 km. krótszą, sporo szybszą, ale to jest trasa extreme. Mimo to jak jeżdżę tamtenty rowerem to bez przerwy widzę mijające mnie samochody.

Zostaw odpowiedź