I kolejna dobra informacja… :)

21.Wrz.2012 - skomentuj

W skrócie: GDOŚ z datą 19 września wydał długo przez nas oczekiwaną decyzję dotyczącą odwołań od Środowiskowych Uwarunkowań Budowy Obwodnicy Marek.

Decyzja GDOŚiu tzw. decyzja reformatoryjna, w naszym przypadku oznacz to, że GDOŚ uchylił zaskarżoną decyzję w części i w tym zakresie orzekł co do istoty sprawy. W pozostałej części utrzymał decyzję… W dniu dzisiejszym szczegóły zostały przesłane do skarżących stron oraz do zainteresowanych gmin i RDOSiu. Jak tylko dokumenty będą dostępne w RDOŚ postaram się je przejrzeć i napisać co się zmienia… Chyba, że która gmina będzie szybsza jak ostatnio Radzymin i udostępni na swojej stronie 🙂

Tak czy owak – kolejny krok do przodu – decyzja GDOSiu jest ostateczna. Oczywiście jest jeszcze ścieżka odwoławcza w postaci WSA i NSA… Dla nas istotne jest to, że dokumentacja obecnie jest zdecydowanie lepszej jakości i wszystkie instytucje bardzo rygorystyczne podchodzą do kwestii administracyjnych – tak jak to było z nieprawidłowym „wyłożeniem” papierów w naszym urzędzie – RDOŚ zareagował natychmiast nakazując działanie naprawcze.

tagi

Zostaw odpowiedź