Byliśmy na Spartakiadzie

27.Wrz.2009 - skomentuj

festyn01Niedziela była (nie)formalnym, ostatnim dniem zbierania podpisów pod petycją, dotyczącą przyśpieszenia prac nad budową obwodnicy Marek. Tego dnia byliśmy gośćmi V Spartakiady Rodzinnej, organizowanej przez Mareckie Stowarzyszenia Gospodarcze. Ustawiliśmy nasz stolik tuż przy wejściu na stadion Marcovii i czekaliśmy na tych wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji złożyć podpisu.

Do znudzenia powtarzamy, że nas nie zawodzicie. Ale to najprawdziwsza prawda. Znowu zebraliśmy masę głosów waszego poparcia. Szacunki? Od rozpoczęcia akcji mamy grubo ponad 6 tys. podpisów papierowych i prawie 3 tys. elektronicznych. Dokładne dane będziemy mogli podać za dwa-trzy dni, kiedy już spokojnie wszystko policzymy. Cieszymy się, że Wasze zainteresowanie nie ograniczyło się do złożenia podpisu. Zadaliście nam mnóstwo pytań – mamy nadzieję, że nasze odpowiedzi rozwiały chociaż część Waszych wątpliwości. Zresztą – oprócz cukierków, zakładek i magnesów – rozdawaliśmy Wam plany nowej trasy.

Dotrzymujemy słowa – zgodnie z obietnicą wystawiliśmy prace najmłodszego pokolenia obywateli naszego miasta, które powstały podczas pierwszej odsłony akcji „Tak dla obwodnicy Marek”. Te dzieci, których rysunki wygrały w internetowym głosowaniu, otrzymały specjalna nagrodę. Dla tych, które nie wygrały, też mieliśmy niespodzianki.

Było nam także miło gościć przy stoliku bardzo sympatyczną ekipę dziennikarzy Życia Powiatu Wołomińskiego. To była bardzo ciekawa pogawędka o tym, co piszczy w Markach i w naszym powiecie!

Grupa Marki 2020

tagi

Zostaw odpowiedź