Alert drogowy – zmiany organizacji ruchu od 2 i 3 sierpnia 2010

01.Sie.2010 - skomentuj

2 i 3 sierpnia mają mieć miejsce zmiany w organizacji ruchu związane z modernizacją Trasy Toruńskiej do parametrów drogi ekspresowej.

2 sierpnia w nocy nastąpi „przekładka” ruchu na odcinku ul. Ostródzka – ul. Łabiszyńska, zachowane zostaną po dwa pasy ruchu w każdym kierunku.

3 sierpnia w nocy nastąpi „przekładka” ruchu z łącznicy węzła Głębocka po stronie północno-wschodniej na nowo wybudowaną łącznicę północno-zachodnią.

Utrudnienia wprowadzane  02.VIII.2010: przekładka na odcinku ul. Ostródzka – ul. Łabiszyńska

Wpływ utrudnień z punktu widzenia mieszkańców Marek: ISTOTNY

Czas trwania utrudnień: około 4 miesiące

Informacja ze strony projektu:

Zmiana organizacji ruchu na Trasie Toruńskiej na odcinku ul. Ostródzka – ul. Łabiszyńska.
Od dnia 02.08.2010r. godz. 20.00 planowana jest czasowa zmiana organizacji ruchu na Trasie Toruńskiej – odcinek ul. Ostródzka – ul. Łabiszyńska (w kierunku centrum Warszawy), polegająca na przeniesieniu ruchu z jezdni północnej na jezdnię południową. Kierowcy będą poruszali się dwoma pasami ruchu w obu kierunkach po jednej jezdni.
Powyższe związane jest z przebudową układu drogowego.

Utrudnienia potrwają do grudnia 2010.

Utrudnienia wprowadzane  03.VIII.2010: przekładka w rejonie skrzyżowania z ul. Głębocką

Wpływ utrudnień z punktu widzenia mieszkańców Marek: w pierwszym okresie znaczące, ze względu na przyzwyczajenia kierowców, docelowo powinna poprawić ruch w rejonie

Czas trwania utrudnień: około 5 miesiący

Informacja ze strony projektu:

Zmiana organizacji ruchu na Trasie Toruńskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Głębocką.
Od dnia 3.08.2010r. godz. 20.00 planowana jest czasowa zmiana organizacji ruchu, polegająca na zamknięciu łącznicy węzła Głębocka po stronie północno – wschodniej. Ruch pojazdów zostanie przełożony na nowo wybudowaną łącznicę północno – zachodnią.

Powyższe zamknięcie związane jest z koniecznością przebudowy układu drogowego węzła Głębocka oraz budową nowego wiaduktu nad Trasą Toruńską.
Zmiana potrwa do dnia 30.12.2010 roku

tagi

Zostaw odpowiedź