Aleja Piłsudskiego – aktualne informacje na temat remontu

21.Wrz.2010 - komentarzy 5

Ze względu na brak zatwierdzonego Projektu Organizacji Ruchu remont nie rozpoczął się w przewidywanym terminie. tj. 20 IX 2010. Obecnie planowane jest rozpoczęcie prac remontowych na początku przyszłego tygodnia – TERMIN NIE ZOSTAŁ OSTATECZNIE OKREŚLONY.

Przewiduje się, że prace będą trwały 14 roboczodób, ze względu na prognozy mówiące o wczesnym pojawieniu się niekorzystnych warunków pogodowych (krótko mówiąc wczesna zima), planowane zakończenie głównych prac ma nastąpić do 15 października. Termin oczywiście jest ruchomy, pierwotnie zakładano 30 października.

Prace będą wykonywane odcinakami o długości zbliżonej do kilometra, zaczynającymi się i kończącymi na skrzyżowaniach. Zasadniczo prace mają być wykonywane w trybie ciągłym, z przerwą w godzinach szczytu. Na chwilę obecną są to godziny 5-10 rano.  Po „nocy” remontowany odcinek ma być przejezdny z zachowaniem dwóch pasów.

OSzczepnikos

tagi

Komentarzy do tego wpisu: 5

 • justyna

  śmieszne godziny 5-10.00 to nie szczyt???? od godziny 6.00-9.00 sa największe korki w markach.

 • Filip

  Justyna, czytaj ze zrozumieniem:)
  „z przerwą w godzinach szczytu. Na chwilę obecną są to godziny 5-10 rano”

  Przerwa będzie w godzinach 5-10. Ciekawe jak to będzie wyglądać w praktyce. Dzisiaj jest masakra, korek zaczyna się już w Słupnie.

 • oszczepnikos

  Zgodnie z aktulaną przekazaną informacją przez GDDKiA, nie będzie udrażniania remontowanego odcinka do dwóch pasów w godzinach szczytu.

  Faktycznie zobaczymy jak będzie to wyglądało w praktyce.

  pzdr

  OSzczepnikos

 • Filip

  Zgodnie z aktulaną przekazaną informacją przez GDDKiA, nie będzie udrażniania remontowanego odcinka do dwóch pasów w godzinach szczytu.

  No to jutro będzie masakra:/

 • Filip

  Dzisiaj było ok, otwarte dwa pasy, jechałem tyle co zwykle. Pewnie o 10 wznawiają prace.

Zostaw odpowiedź