Życzenia

23.Gru.2010 - komentarze 3

tagi

Komentarzy do tego wpisu: 3

 • Micho

  Witam
  Czyż byśmy zobaczyli światełko w tunelu ? W dzisiejszym DGP, na stronie A4, na końcu artykułu pt. „Drogowe inwestycje do zamrażarki” jest jedno drobne zdanie
  cyt. „Do programu ma także wrócić wrócić obwodnica podstołecznych Marek”. Może Grupa Marki 2020 dowie się coś więcej ?

 • Micho

  Pozwalam sobie jeszcze wtrącić trochę polityki zacytowanej z części artykułu z Życia Warszawy.

  „SISKOM: stolica bez obwodnicy przez „Grabarczykowo”
  Konrad Majszyk 27-12-2010, ostatnia aktualizacja 27-12-2010 14:25
  – Minister infrastruktury Cezary Grabarczyk i marszałek Grzegorz Schetyna lansują wirtualną drogę S8 z Łodzi do Wrocławia, a zabierają pieniądze na warszawskie inwestycje: wylotówki na Gdańsk i Kraków czy obwodnicę Marek – twierdzi Stowarzyszenie Integracji Stołecznej Komunikacji.

  Trasa S8 Konotopa-Powązkowska. To jeden z nielicznych odcinków obwodnicy ekspresowej, który uniknął cięć budżetowych
  O godz. 15.40 przedstawiciele SISKOM mają wręczyć ministrowi infrastruktury Cezaremu Grabarczykowi petycję z podpisami warszawiaków. To sprzeciw wobec programu budowy dróg na lata 2011-2015. Na tzw. liście rezerwowej inwestycji do realizacji „po 2013 roku” znalazły się m.in. wylotówki z Warszawy na Kraków, Gdańsk i obwodnica Marek.

  Skąd wziąć pieniądze na te trasy? Według SISKOM, to ponad 6 mld zł. Można je zaoszczędzić na inwestycjach, których nie uda się szybko zacząć, np. S8 między Wrocławiem – skąd pochodzi marszałek Grzegorz Schetyna – a Łodzią, czyli rodzinnym miastem ministra Cezarego Grabarczyka. ”

  Nic ująć nic dodać !!!

 • dio

  Oby żyło się lepiej-niektórym ….

Zostaw odpowiedź