Wydana została decyzja środowiskowa dla odcinka S8 Wyszków – granica województwa

11.Sie.2010 - 1 komentarz

10 sierpnia 2010 roku została wydana decyzja środowiskowa dla odcinka drogi S8 Wyszków – granica województwa. Oznacza to, że nasz marecki odcinek pozostał jedynym na trasie Warszawa – Białystok, który nie posiada takowego decyzji środowiskowej. Miejmy nadzieję, że w niedługim czasie ulegnie to zmianie.

Źródło:

http://warszawa.rdos.gov.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1327:-zawiadomienie-z-dnia-10082010r-dotrozbudowy-drogi-krajowej-nr-8-do-parametrow-drogi-ekspresowej-na-odcinku-wyszkow-granica-wojewodztwa&catid=36:ogoszenia&Itemid=41

Dołączamy link do mapy, na której zaznaczono poziom zaawansowania prac na poszczególnych drogach w Polsce. Warto zwrócić uwagę, iż dla znacznej części odcinków drogi S8 pomiędzy Warszawą a Wrocławiem, zostały podpisane kontrakty budowalane (odcinki zaznaczone na czerwono) lub tzw. „zaprojektuj i zbuduj” (odcinki zaznaczone na filetowo).  Dodatkowo w trakcie są przetargi na kolejne (odcinki zaznaczone na żółto). Jedynie podwarszawski odcinek pomiędzy Mszczonowem a Jankami do tej pory nie ma wydanej decyzji środowiskowej.

Wnioski nasuwają się same.

http://a.imageshack.us/img16/3852/mapkadrgbezkolizyjnychi.png

tagi

Komentarz do tego wpisu: 1

  • Robert

    No to obwodnica Marek nie ma tylko decyzji środowiskowej z całej trasy S8, która zaczyna się we Wrocławiu, a kończy w Białymstoku!!!

Zostaw odpowiedź