Pierwsze prace związane z budową metra w pobliżu „Wileniaka”

02.Lis.2010 - skomentuj

Na stronie Biura Koordynacji Inwestycji i Remontów pojawiła się wzmianka o pierwszych pracach związanych z budową metra w pobliżu „Wileniaka”. Nie wpływają one bezpośrednio na przejezdność w kierunku trasy W-Z, jednakże mogą spowodować większy tłok między innymi na ulicy Wileńskiej.Poniżej treść komunikatu:

Utrudnienia na skrzyżowaniu ul. Targowej i ul. 11 Listopada

Od środy 3 listopada zamknięta dla ruchu będzie ul. 11 Listopada w rejonie skrzyżowania z ul. Targową.

Prace przy budowie rozjazdów tramwajowych z ul. 11 Listopada w ul. Targową zostały podzielone na dwa etapy. W pierwszym, od 3 do 18 listopada, zamknięta dla ruchu będzie ul. 11 Listopada na odcinku ok. 40 m za skrzyżowaniem z ul. Targową. Proponowane objazdy prowadzą ulicami: Targowa – Ratuszowa lub Wileńska – Inżynierska. Dla dojeżdżających do posesji na ul. 11 Listopada pomiędzy ul. Inżynierską a terenem budowy umożliwiony będzie ruch w obydwu kierunkach.

W drugim etapie prac, od 19 listopada do 10 grudnia, wyłączona z ruchu zostanie ul. Targowa na odcinku od ul. 11 Listopada do ul. Ratuszowej. Na skrzyżowaniu ul. Targowej z ul. 11 Listopada będzie obowiązywał nakaz skrętu w prawo w ul. 11 Listopada. Proponowany objazd zamkniętego odcinka ul. Targowej prowadzi ulicami: Wileńska – Inżynierska – Dąbrowszczaków.

tagi

Zostaw odpowiedź