Media trzymają rękę na pulsie…

02.Paź.2009 - skomentuj

…oczywiście akcji „Tak dla obwodnicy Marek”. Zobaczcie, jak o naszych wspólnych poczynaniach informowała lokalna prasa oraz portale internetowe.

Niedawno mieliśmy okazję pisać o tym, jak ciepło akcję przy Komandorze opisywały media. Cieszymy się, że kolejna odsłona naszych działań – czyli wręczenie darmowych odblasków dla ponad 2300 mareckich uczniów – także spotkała się z ich sympatycznym przyjęciem. Miło nam poinformować, że informacja o „Świetlikach” znalazła się w  papierowym wydaniu „Faktów WWL”. Gruszek nie zasypiały w popiele w internetowych i papierowych edycjach „Wieści Podwarszawskie” oraz „Życie Powiatu Wołomińskiego”. Ten ostatni periodyk przygotował nawet wideo-reportaż o akcji „Tak dla Obwodnicy Marek”. Z ogromną radością przyjęliśmy też fakt, że informacja o „Świetlikach” pojawiła się na urzędowej stronie internetowej. Zapytacie – czyjej? Nie będziemy trzymać Was w niepewności. Dziękujemy więc redaktorom portalu powiatu wołomińskiego.

Niestety, nie możemy tego samego powiedzieć osobom odpowiedzialnym za miejską stronę marki.pl. Mimo, że wysłaliśmy informację o odblaskowej akcji na trzy miejskie konta poczty elektronicznej, nie znalazła ona dotąd uznania w oczach urzędników naszego miasta. Szkoda.

Więcej informacji, o doniesieniach medialnych, w dziale „Media o akcji„.

Grupa Marki 2020

tagi

Zostaw odpowiedź