Kłopoty na trasie do Warszawy murowane

04.Mar.2011 - skomentuj

Kierowcy, którzy jadą z Marek do Warszawy przez Targówek Przemysłowy, a także przez Radzymińską, mogą spodziewać się dużych utrudnień. Wszystko przez przebudowę fragmentu ul. Naczelnikowskiej na odcinku ulic Księcia Ziemowita do „małej” Radzymińskiej. Niedawno został tam wybudowany supermarket Kaufland i dlatego dojdzie teraz – jak to określa Zarząd Dróg Miejskich – do korekty układu drogowego. Prace zaczną się w nocy z piątku na sobotę. Wniosek? Kierowcy z Marek, którzy dotąd jeździli przez Targówek Przemysłowy, wrócą na Radzymińską lub włączą się do niej na wysokości marketu OBI. Oj, pachnie motoryzacyjną kumulacją 🙁 

Jak podaje ZDM (http://www.zdm.waw.pl)   Inżynier ruchu zatwierdził czasową organizację ruchu (…). W tym czasie kierowcy będą kierowani objazdem następującymi ulicami: Zabraniecka – Księżnej Anny – Zgrzebna – Rzeczna – Kraśnicka – „duża” Radzymińska. Będzie zachowany przejazd przez tory kolejowe w okolicy skrzyżowania Naczelnikowskiej – al. Solidarności i „małej” Radzymińskiej. 

Według komunikatu ZDM, przebudowa potrwa sześć tygodni. Z kolei „Gazeta Stołeczna” podaje normalny ruch powróci 15 marca.

tagi

Zostaw odpowiedź