Garść wieści w sprawie obwodnicy

19.Wrz.2012 - komentarze 3

Na początku tego roku w Radzyminie spotkaliśmy się z Jackiem Kozłowskim, wojewodą mazowiecki. Wówczas przyniósł mieszkańcom naszego miasta dobre wieści. Zadeklarował, że rząd zapalił zielone światło dla budowy obwodnicy Marek. Dowodem miał być przetarg na koncepcję programową. I rzeczywiście, takie postępowanie zostało ogłoszone. W najbliższą środę (26 września) wojewoda przyjedzie do Marek. Na to spotkanie serdecznie zapraszamy wszystkich, którym leży na sercu dobro tej inwestycji. Mamy nadzieję, że Jacek Kozłowski i tym razem przywiezie dobre wieści. My będziemy go pytać przede wszystkim o to, czy znalazły się pieniądze na budowę obwodnicy i czy w nieodległej perspektywie zostanie ogłoszony przetarg na projekt i budowę tej kluczowej dla naszego miasta oraz wielu kierowców z całej Polski inwestycji. Spotkanie rozpoczyna się o godz. 18.00 w gościnnych progach Pałacu Braci Briggs przy Piłsudskiego 96.

Ps. Zgodnie z regułą „podaj dalej”, podzielcie się tymi informacjami ze znajomymi

 

tagi

Komentarzy do tego wpisu: 3

  • tomasz

    Udostępniłem info, poszło już na moim face….

  • Tomek

    Zobaczymy co z tego wyniknie. Poki co po zniesieniu zakazow dla TIRów na A2 mamy sznur ciezarowek z RUS, LT, LV, EST i BY non stop przez Marki. Dziwne ze drogowka nic nie robi – w godzinach szczytu na Grocie maja zakaz ruchu Dojaz do Torunskiej wydluzyl sie o kolejne 15 minut.

  • Dova

    Jadąć wczoraj o godzinie 16,30 przez marki naliczyłem się 25 tirów . Jesteśmy krajem tranzytowym i główny tranzyt jedzie przez mazowsze które nie ma ciągłych dróg Ekspresowych szczególnie w rejonach warszawy jest tragedia. Będą się pchać tera przez marki ponieważ bardziej się opłaca jechac S8 niż na około warszawy dk50

Zostaw odpowiedź