Alert drogowy – zmiany organizacji ruchu od 14 września 2010

12.Wrz.2010 - 1 komentarz

ZMIANA NIE ZOSTAŁA WPROWADZONA

Uwaga kierowcy jadący Trasą Toruńską do Warszawy! Już niedługo dojdzie do istotnych zmian. 14 września wieczorem planowana jest „przekładka” ruchu na odcinku od Alei Piłsudskiego do ulicy Głębockiej. Zmiana będzie polegała na przeniesieniu ruchu z jezdni północnej (w kierunku Warszawy) na nowowybudowaną jezdnię, która docelowo spełniać będzie funkcję rozprowadzającą (znajdującą się bliżej stacji benzynowej BP). Należy zachować szczególną ostrożność w pobliżu tejże stacji  benzynowej, ze względu na włączające się do ruchu pojazdy wyjeżdzające z centrum handlowego M1 oraz stacji benzynowej.

Utrudnienia wprowadzane  14.IX.2010: przekładka na odcinku Aleja Piłsudskiego – ulica Głębocka

Wpływ utrudnień z punktu widzenia mieszkańców Marek: ISTOTNY

Czas trwania utrudnień: około 6 miesiący

Informacja ze strony projektu:

Zmiana organizacji ruchu na Trasie Toruńskiej na odcinku Aleja  Piłsudskiego w Markach – ul. Głębocka w kierunku centrum.

Od dnia 14.09.2010r. godz. 20.00 planowane jest wprowadzenie czasowej zmiany organizacji ruchu na Trasie Toruńskiej – odcinek Aleja Piłsudskiego w Markach – ul. Głębocka (w kierunku centrum Warszawy), polegająca na przeniesieniu ruchu z jezdni północnej na północną jezdnię zbiorczo-rozprowadzającą. Kierowcy będą poruszali się dwoma pasami ruchu w obu kierunkach po dwóch jezdniach.
Powyższe związane jest z przebudową układu drogowego.

Zmiana potrwa do kwietnia 2011 r.

tagi

Komentarz do tego wpisu: 1

Zostaw odpowiedź