Alert drogowy – nareszcie wiaduktem z i do Marek

21.Gru.2011 - komentarze 3

Drogowcy przygotowali dla nas świąteczny prezent 😉 zostanie wreszcie otwarty północny wiadukt nad rondem w rejonie skrzyżowania z ulica Łabiszyńską. Od dziś w nocy mamy mieć do dyspozycji 2 pasy w kierunku Marek oraz jeden pas w kierunku Mostu Grota na północnym wiadukcie. Dodatkowo ruch możliwy będzie przez samo rondo. Takie rozwiązanie na 100% poprawi przepustowość w kierunku Marek, pewne zamieszanie i początkowo utrudnienia mogą wystąpić w kierunku Mostu Grota, ze względu na pojawiające się przed rondem i znikające za rondem dodatkowe pasy ruchu – aczkolwiek cała zmiana powinna skrócić czas przejazdu w obydwu kierunkach.

Utrudnienia/ułatwienia 😉 wprowadzane: 21.12.2011

Wpływ utrudnień z punktu widzenia mieszkańców Marek: Spodziewany wpływ pozytywny

Czas trwania utrudnień: do marca 2012

Komunikat:

Zmiana organizacji ruchu na Trasie Toruńskiej pomiędzy ul. Łabiszyńską a ul. Marywilską

Na 21 grudnia (ok. godz. 22.00) planowana jest zmiana organizacji ruchu na Trasie Toruńskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Łabiszyńską. Ruch w obu kierunkach zostanie przełożony na północny wiadukt nad rondem w ul. Łabiszyńskiej.

Ruch w stronę ul. Marywilskiej i mostu Grota-Roweckiego zostanie skierowany na północny wiadukt nad rondem na skrzyżowaniu Trasy Toruńskiej z ul. Łabiszyńską – kierowcy jadący w tym kierunku będą mieli na wiadukcie do dyspozycji jeden pas ruchu i zjadą z niego na północną jezdnię serwisową przed ul. Annopol. Jadący w stronę Marek będą poruszali się dwoma pasami ruchu na wiadukcie. Ruch w obydwu kierunkach będzie możliwy również przez rondo na skrzyżowaniu Trasy Toruńskiej i ul. Łabiszyńskiej. Na jezdniach serwisowych kierowcy będą mieli po dwa pasy ruchu w obu kierunkach. Powyższe zmiany potrwają do marca 2012 r.

tagi

Komentarzy do tego wpisu: 3

Zostaw odpowiedź